29 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
05.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

Божковська виправна колонія (№ 16) Північно-Східного міжрегіонального управління отримала мобільний діагностичний комплекс

4 квітня 2019 року державна установа «Божковська виправна колонія (№16)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції отримала мобільний діагностичний комплекс IDIS7500.

За допомогою даного медичного пристрою можливо проводити роботу з обстеження засуджених, а саме: ЕКГ, загальний аналіз сечі, визначення рівня цукру в крові, виміряти пульс та артеріальний тиск та функції легень. Завідувач медичної частини Олександр Глухов представив даний сучасний пристрій медичним працівникам та пояснив принципи його роботи.

Начальник установи Валерій Гежа зазначив, що робота установи направлена на збереження здоров'я засуджених, а головною запорукою цього є регулярні медичні огляди.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »