29 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
08.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

Персонал Північно-Східного міжрегіонального управління взяв участь в змаганнях з самбо

5 квітня 2019 року, під егідою Харківської обласної організації фізкультурно-спортивне товариство «Динамо», відбувся чемпіонат з боротьби самбо в залік змагань «Спартакіада-2019», серед правоохоронних органів Харківської області.

Збірна команда Північно-Східного міжрегіонального управління Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції з гідністю представила нашу службу.

У підсумку змагань на рахунку нашої збірної одна «срібна» та чотири «бронзові» медалі. Так, у ваговій категорії до 62 кг «срібну» медаль здобув Богдан Фещук, а «бронзовими» призерами стали: Максим Сидора, у ваговій категорії до 82 кг, Віталій Цибулька, у ваговій категорії до 90 кг, Микита Смєтанов та Олег Лимар, у ваговій категорії понад 100 кг.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »