19 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
09.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

Cпівпраця Північно-Східного міжрегіонального управління з душпастирською радою

8 квітня 2019 року до Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції завітав голова Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України Віктор Дудка.

Під час проведення зустрічі із заступником начальника міжрегіонального управління з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту Валентиною Вельцен, Віктор Дудка презентував для використання у практичній діяльності установ виконання покарань збірку матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Приклади правового врегулювання душпастирського служіння у пенітенціарній системі в країнах Європи», яка відбулася у місті Києві 3 грудня 2018 року.

Як зазначила заступник начальника міжрегіонального управління Валентина Вельцен, реалізація права засудженого на свободу віросповідання є одним із завдань персоналу Державної кримінально-виконавчої системи України. Виконання цього завдання потребує формування інституту пасторської опіки в установах виконання покарань, спираючись на давній досвід європейських країн, зберігаючи найкращі моделі й досягнення України».

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »