11 грудня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
17.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ РОБОТИ ПІДРОЗДІЛІВ РЕЖИМУ, ОХОРОНИ, НАГЛЯДУ І БЕЗПЕКИ за І-Й КВАРТАЛ 2019 року

16 квітня 2019 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням першого заступника начальника Адміністрації полковника внутрішньої служби Мелюхова В.А. підведено підсумки роботи Управління Державної кримінально-виконавчої служби України та відповідних підрозділів на місцях у першому кварталі 2019 року.

Відповідно до порядку денного було розглянуто проблемні питання щодо забезпечення надійної охорони установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, належного нагляду та ізоляції засуджених і осіб, узятих під варту, інженерно-технічного забезпечення, діяльності підрозділів по контролю за виконанням судових рішень, чергових частин міжрегіональних управлінь тощо.

Начальником Управління Державної кримінально-виконавчої служби України полковником внутрішньої служби Бондаренком О.А. висвітлено інформацію про основні здобутки Адміністрації ДКВС України та міжрегіональних управлінь у першому кварталі, проаналізовано причини і умови, які сприяли допущенню надзвичайних подій, а також впровадження у звітному періоді пріоритетних напрямків діяльності і доручень керівництва Адміністрації.

Заступником начальника Управління ДКВС України полковником внутрішньої служби Чабанюком С.І. доведено до присутніх основні проблемні питання щодо здійснення персоналом міжрегіональних управлінь відомчого контролю за діяльністю підпорядкованих установ та недоліки, які виявлялись персоналом Адміністрації під час проведення перевірок стану охорони та режиму.

Першим заступником начальника Адміністрації ДКВС України полковником внутрішньої служби Мелюховим В.А. окремо наголошено на необхідності ефективного контролю і в повному обсязі виконання заходів з підготовки сил і засобів установ до функціонування у весняно-літніх умовах, виконання Календарного плану, заходів з модернізації заборонених зон та внутрішньої території установ.

Заслухано в селекторному режимі звіти керівників відділів охорони, режиму і нагляду у Львівській, Рівненській та Тернопільській областях, а також керівників міжрегіональних управлінь. Встановлено контрольні терміни для покращення діяльності за відповідними напрямками, а також окреслені основні завдання на другий квартал 2019 року.

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »