26 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
17.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДРОЗДІЛІВ ВІДОМЧОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ В УСТАНОВАХ ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ПРОТЯГОМ І КВАРТАЛУ 2019 РОКУ

З метою забезпечення суворого контролю за станом протипожежної безпеки на об’єктах Державної кримінально-виконавчої служби України, а також покращення роботи з профілактики надзвичайних подій (пожеж, задимлень тощо) в установах Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України продовжується вжиття практичних заходів з переоснащення (модернізації) наявних первинних засобів пожежогасіння та спеціальної техніки.

Протягом І кварталу 2019 року в установах перезаряджено 1718 вогнегасників. Найбільш позитивна динаміка у зазначеному напрямку відмічається в установах Дніпропетровської області Південно-Східного (474) та Рівненської області Західного (473) міжрегіональних управлінь.

Крім цього, у звітному періоді в установах придбано 225 нових вогнегасників. Лідерами у цьому напрямку є установи Запорізької області Південно-Східного (70) та Харківської області Північно-Східного (31) міжрегіональних управлінь.

Завдяки плідній співпраці з Веселівською територіальною громадою, державній установі «Веселівський виправний центр (№ 8)» Південно-Східного міжрегіонального управління передано пожежний автомобіль марки «JELCZ» для використання його у разі необхідності та за призначенням у межах виправного центру та населеного пункту, а в державній установі «Крижопільський виправний центр (№ 113)» для потреб установи придбано мотопомпу.

З метою відпрацювання злагодженості дій персоналу у разі виникнення в установах та в місцях їх дислокації надзвичайних подій, пов’язаних із задимленнями, загораннями, необхідністю евакуації персоналу та засуджених (ув’язнених) тощо, протягом першого кварталу цього року в кожній установі проведено практичні тренування з ліквідації пожеж, інших надзвичайних обставин та їх наслідків, у тому числі із залученням територіальних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Залучення підрозділів ДСНС до гасіння умовних пожеж надалі заплановано в кожній установі щопівроку.

Управління Державної
кримінально-виконавчої служби України

версія для друку
Розширений пошук »