28 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
16.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Північно-Східному міжрегіональному управлінні проведено заняття з питань дотримання прав і основоположних свобод людини

15 квітня 2019 року в Північно-Східному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проведено лекцію з питань дотримання прав і основоположних свобод людини.

На занятті виступили заступник начальника міжрегіонального управління з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту, Валентина Вельцен та головний спеціаліст (з питань інспектування в пенітенціарних закладах) Володимир Ковтун.

Під час лекції розглянуто Закон України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини», «Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод», а також рішення Європейського суду з прав людини, в якій стороною виступає Україна. Було наголошено на неухильному дотриманні персоналом міжрегіонального управління вищезазначених нормативно-правових актів та проведення постійної роботи щодо недопущення порушень прав і свобод людини в підпорядкованих установах виконання покарань та слідчих ізоляторах.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »