26 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
18.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України обрано нового Голову Профспілкової організації персоналу

17 квітня 2019 року відбулись Загальні збори Профспілкової організації персоналу Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України. На зборах були заслухані звіти Голови Профспілки та Ревізійної комісії.

У зв’язку із кадровими змінами в Адміністрації ДКВС України, було обрано нового Голову Профспілкової організації персоналу Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та оновлено склад Профспілкового комітету.

Новообраного Голову, Миколу Мацюка, привітав начальник Адміністрації ДКВС України Олександр Крикушенко, який зазначив, що почуття відповідальності та фаховість Миколи Мацюка допоможуть йому здобути ще більшу довіру до діяльності Профспілки.

Управління персоналу

версія для друку
Розширений пошук »