26 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
18.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДРОЗДІЛІВ КІНОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ В УСТАНОВАХ ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ПРОТЯГОМ І КВАРТАЛУ 2019 РОКУ

З метою забезпечення суворого контролю за діяльністю підрозділів кінологічної служби Державної кримінально-виконавчої служби України, а також покращення роботи з придбання, підготовки, використання та утримання службових собак, що застосовуються в системі охорони установ Державної кримінально-виконавчої служби України, Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України продовжується вжиття практичних заходів з придбання (вирощування) службових собак, а також з укомплектування (модернізації) розплідників установ відповідним спеціальним спорядженням та реманентом для утримання, тренування та застосування службових собак.

Протягом І кварталу 2019 року в установах Державної кримінально-виконавчої служби України придбано 65 службових собак. Серед міжрегіональних управлінь кращих показників досягнуто в установах Південно-Східного (21), Північно-Східного (12) та Центрального (12) міжрегіональних управлінь, у розрізі областей – в установах Дніпропетровської (11) та Харківської (7). Серед загальної кількості придбаних собак 16 породи бельгійська вівчарка «малінуа», найбільше яких придбано в установах Південно-Східного (7) та Центрально-Західного (3) міжрегіональних управлінь.

Крім цього, протягом І кварталу 2019 року в установах проводилася і триває робота з укомплектування розплідників відповідним спеціальним спорядженням та реманентом для утримання, тренування та застосування службових собак згідно норм належності.

Управління Державної
кримінально-виконавчої служби України

версія для друку
Розширений пошук »