26 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
23.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

В установах виконання покарань та слідчих ізоляторах ДКВС України відбулись заходи з виборів Президента України.

21 квітня в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах відбулось повторне голосування з виборів Президента України. Безпосередньо організацію підготовки та проведення виборів, забезпечення додержання та однакового застосування законодавства про вибори забезпечували дільничні виборчі комісії, у складі яких працювало 1764 особи.

У день голосування установи виконання покарань та слідчі ізолятори відвідали 33 офіційні спостерігачі від міжнародних організацій та іноземних держав, що на 21 особу менше, ніж 31 березня, з яких 13 представників з Канади, 7 представників Сполучених Штатів Америки, по 2 представники з Великої Британії, Чехії, Литви, Польщі, по 1 представнику з Шотландії, Швеції, Білорусі, Арменії та Киргистану.

Крім цього 23 представника засобів масової інформації відвідали установи для висвітлення інформації про перебіг виборів Президента України.

Загальна кількість осіб, які взяли участь у повторному голосуванні, на спеціальних виборчих дільницях в установах кримінально-виконавчої системи становить 53 066 (99,3%) (за інформацією міжрегіональних управлінь).

При цьому 352 особи відмовились від участі у голосуванні з особистих переконань.

Для забезпечення правопорядку у день повторного голосування всього було задіяно 5047 співробітників, з них 1368 – особовий склад, що входить до варт з охорони, 2433 – персонал чергових змін, 812 працівників у складі оперативних груп і 434 співробітників для патрулювання прилеглої території.

Порушень під час виборів не зафіксовано.

Управління організаційно-аналітичного, документального та
адміністративно-господарського забезпечення

версія для друку
Розширений пошук »