2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
24.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

ЗАХОДИ ЩОДО МОДЕРНІЗАЦІЇ СЛІДЧИХ ІЗОЛЯТОРІВ ТА УСТАНОВ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ ФУНКЦІЮ СІЗО

Діяльність слідчих ізоляторів та установ виконання покарань, що виконують функцію слідчого ізолятора, спрямована на дотримання вимог Закону України «Про попереднє ув’язнення», забезпечення стабільного стану правопорядку та оперативної обстановки, надійну ізоляцію ув’язнених та засуджених, зміцнення режиму тримання та посилення нагляду за їх поведінкою, підвищення ефективності та безпеки несення служби черговими змінами та персоналом установ, а також забезпечення заходів з модернізації та покращення діяльності цих установ.

Інженерно-технічні засоби охорони являються одним із основних факторів, що сприяє запобіганню втеч ув’язнених та засуджених. З цією метою продовжується робота з обладнання в слідчих ізоляторах противтечових огорож, покращення освітлення, посилення основних огорож противтечовим засобом «ЄГОЗА». Найбільш активно ці заходи проводяться в державних установах «Вільнянська установа виконання покарань (№ 11)», «Кропивницький слідчий ізолятор», «Закарпатська установа виконання покарань (№ 9)», «Миколаївський слідчий ізолятор». Для забезпечення безперебійної роботи ІТЗО та освітлення в державних установах «Дніпровська установа виконання покарань (№ 4)» і «Сумський слідчий ізолятор» придбано новий дизель-генератор.

Завдання, що покладені на слідчі ізолятори у частині запобігання злочинам, обумовлюють необхідність вжиття комплексу заходів, які включають активне і дієве використання технічних засобів. Належне оснащення слідчих ізоляторів технічними засобами охорони нагляду та контролю позитивно відображається на зміцненні правопорядку і дотримання безпеки в установах, а також сприятиме покращенню умов проходження служби персоналом та їх вивільнення від виконання непритаманних завдань. З цією метою активно проводиться нарощування систем відеоспостереження, персонал забезпечується портативними відеореєстраторами, раціями та металошукачами, впроваджується новітня система контролю доступу, яка виключить можливість ув’язненим та засудженим несанкціоновано залишати місця свого перебування. Найбільш активно ця робота триває в державних установах «Київський слідчий ізолятор», «Херсонський слідчий ізолятор», «Сумський слідчий ізолятор», «Рівненський слідчий ізолятор».

Важливим та пріоритетним напрямком є приведення у належний стан місць несення служби і відпочинку персоналу установ та приведення їх у відповідність до європейських стандартів. Найбільш суттєву роботу проведено адміністраціями державних установ «Вільнянська установа виконання покарань (№ 11)», «Хмельницький слідчий ізолятор», «Луцький слідчий ізолятор», «Запорізький слідчий ізолятор».

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »