22 серпня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
24.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

Загальне скликання особового складу за умовним сигналом «Буря» проведено в Жовтоводській виправній колонії (№26)

23 квітня 2019 року в державній установі «Жовтоводська виправна колонія (№26)» проведено збір особового складу за умовним сигналом «Буря». З метою визначення готовності на випадок тривоги та надзвичайних обставин персоналу виправної колонії, який прибув вчасно, керівництвом установи було перевірено відповідні документи (посвідчення, пам’ятки), наявність та укомплектованість тривожних валіз, стан забезпечення форменим одягом і зовнішній вигляд персоналу.

Начальником установи полковником внутрішньої служби Ігорем Федоренко перед особовим складом було поставлено ряд завдань: щодо поліпшення виконання своїх службових обов’язків, якісного нагляду за засудженими, контролю за поведінкою засуджених і виконання ними розпорядку дня, зміцнення правопорядку в охороняємій зоні, проведення цілеспрямованої виховної роботи серед засуджених, виявлення та попередження здійснення правопорушень з їх боку, поліпшення обшукових заходів.

З метою посилення режиму в установі та попередження потрапляння й зберігання заборонених речей, виробів, продуктів харчування, грошей, цінних паперів, приготувань до втечі з-під варти, проведено обшукові заходи охороняємого об’єкту, а саме: локальні сектора, ДІЗО, ПКТ, ДПК, Арештний дім, виробнича зона тощо.

Так, співробітниками установи було вилучено: нагрівальні прилади, замки, проводи, штанга, пружини, металева решітка тощо, а також мобільні телефони, зарядні пристрої, нарди тощо.

Олена Тиндик,
Жовтоводська виправна колонія
Південно-Східного МРУ ПВКПП (№26)

версія для друку
Розширений пошук »