27 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
24.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління відбувся конкурс ландшафтних куточків

22 квітня 2019 року в державній установі «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбулось підбиття підсумків конкурсу-огляду «Квітуча Україна» на краще оформлення ландшафтних куточків з природного та підсобного матеріалів.

Кожний учасник дизайнерського проекту висловлював власні ідеї і пропозиції, після чого спільно узгоджували план і форми реалізації. Створили кілька творчих груп, кожна з яких працювала над своєю частиною ландшафтного дизайну. Наступним кроком був пошук прикладних матеріалів. Своїми руками майстрували, будували в народному, класичному і казковому стилях, висаджували різні кущі і квіти, прикрашали різними виробами прилеглу територію установи. Серед композицій – казкові галявини з яскравими квітами, голубе озеро, мандрівний корабель, казкові лісові герої тощо. Всім, хто милувався дизайнерськими творами, здавалося, неначе вони опинилися в чарівному казковому світі.

«Сумісна реалізація ландшафтного дизайну, не тільки допомогла розвинути у вихованців творчі, практичні і підприємницькі здібності, але й зміцнила взаємодію персоналу установи з вихованцями, сприяла значному покращанню морально-психологічно клімату в колективі», - наголосив начальник колонії Олександр Сайко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »