22 серпня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
24.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

Проведення всеукраїнських зборів з начальниками СІЗО на базі Маріупольського слідчого ізолятора

24 квітня 2019 року в Маріупольському слідчому ізоляторі відбулись всеукраїнські збори за участю начальника Управління ДКВС Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України полковника внутрішньої служби Олексія Бондаренка, його заступника полковника внутрішньої служби Сергія Чебанюка, керівництва Південно-Східного міжрегіонального управління, представників міської влади та начальників слідчих ізоляторів.

Захід, метою якого було обмін досвідом та висвітлення проведених робіт, розпочався з проведення стройового огляду учасників зборів. Після чого, відповідно до Програми заходу, начальник установи полковник внутрішньої служби Володимир Єрофєєв запросив візитерів до обходу об’єктів установи, прокоментувавши обсяг всіх проведених робіт. Надалі, відвідувачам було представлено учбові тренування з відпрацювання дій групи швидкого реагування та штурмового взводу №3 (м. Маріуполь) воєнізованого формування Південно-Східного МРУ на тему: «Визволення заручника».

Наприкінці заходу особовий склад Маріупольського слідчого ізолятора вишикувався перед адміністративною будівлею установи. Із вступним словом привітання та найщирішими побажаннями до персоналу звернувся начальник Управління ДКВС Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України полковник внутрішньої служби Олексій Бондаренко та відзначив найкращих співробітників слідчого ізолятора, вручивши подяки та грамоти від Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, Міського голови та начальника Маріупольського слідчого ізолятора.

Наприкінці заходу в актовій залі установи було підведено підсумки. Кожен із керівників інших ізоляторів висловив свої враження та прокоментував рівень проведення заходу. Начальник Управління ДКВС Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України полковник внутрішньої служби Олексій Бондаренко оцінив проведення заходу на «відмінно» та подякував за службу.

Поліна Абраменко,
Старший інспектор групи
контрольно-аналітичної роботи
Маріупольського слідчого ізолятора

версія для друку
Розширений пошук »