27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
26.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

Чорнобильська катастрофа. Пам'ятаємо!

26 квітня в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України відбулося вшанування пам'яті жертв Чорнобильської трагедії та покладання квітів біля меморіалу.

Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок. Минуло 33 роки від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей.

Вже багато років чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день не минув безслідно, він розплодив по світу багато трагедій, він буде завжди об'єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх добровольців — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці, зупиняючи ядерну катастрофу. Їхній подвиг назавжди записаний до літопису людської мужності та навічно залишиться у пам’яті українського народу.

В цей день начальник Адміністрації ДКВС України Олександр Крикушенко висловив слова співчуття героям, які самовіддано ризикували своїм життям заради життя майбутніх поколінь.

Низький уклін всім, хто боровся зі страшною бідою.

Священна пам'ять про їх подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.

Управління персоналу

версія для друку
Розширений пошук »