27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
02.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

В установах виконання покарань України відзначили Великдень

У період з 26 по 29 квітня 2019 року під час святкування Великодня в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах було організовано та проведено 331 святкове богослужіння, у яких взяли участь понад 1,1 тис. представників релігійних організацій, в тому числі 241 священнослужитель Православної Церкви України. Cвятковими заходами було охоплено близько 44 тис. засуджених та осіб, узятих під варту.

В цей час в установах було проведено 80 концертів силами художньої самодіяльності засуджених та 145 – із залученням творчих колективів, релігійних та громадських організацій.

У відділеннях соціально-психологічної служби для засуджених проведено 717 тематичних виступів у виді лекцій, бесід, присвячених святкуванню Великодня. Забезпечено доступ засуджених до перегляду святкових телепередач, концертів, продемонстровано 319 кіно- та відеофільмів.

Установам виконання покарань та слідчим ізоляторам надавалась гуманітарна допомога, зокрема, отримано яєць близько 94,5 тис. штук, пасок – близько 44 тис. штук. У забезпеченні проведення святкових заходів було задіяно більше 2,3 тис. персоналу установ виконання покарань.

Управління соціально-виховної та
психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »