27 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
02.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

На базі Холодногірської виправної колонії (№18) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено навчальні збори з першими заступниками начальників установ

26 квітня 2019 року, на базі державної установи «Холодногірська виправна колонія (№18)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, під головуванням першого заступника начальника Північно-Східного міжрегіонального управління Дмитра Індіка, проведено навчальні збори з першими заступниками начальників установ, начальниками відділів нагляду і безпеки, охорони, режиму і охорони, відповідальних за протипожежну безпеку та начальників відділів (секторів) ІТЗО установ міжрегіонального управління та підведено підсумками роботи у першому кварталі 2019 року.

Під час заходу було проведено заняття по категоріях безпосередньо на навчальних місцях. Присутнім продемонстровані модернізовані інженерні засоби охорони на периметрі установи, обладнання розплідника службових собак та інших об’єктів установи.

Під час практичних занять було показано роботу КПП по пропуску транспорту, порядок дії кінологів із службовими собаками під час роботи по сліду, затримання порушника, а також виконання службовими собаками учбових вправ.

В ході наради начальник управління ДКВС України міжрегіонального управління Олександр Муха доповів про підсумки службової діяльності відділів охорони, режиму і охорони, нагляду і безпеки у першому кварталі 2019 року. Після цього, з учасниками були обговорені ключові питання, які потребують постійної уваги в діяльності підпорядкованих підрозділів.

По завершенню зборів керівництвом міжрегіонального управління була надана принципова оцінка діяльності установ міжрегіонального управління, відмічено установи, які досягли позитивних результатів та акцентовано увагу на подальшому вирішенні проблемних питань в даному напрямку роботи.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »