27 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
03.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Божковській виправній колонії (№16) Північно-Східного міжрегіонального управління реалізується пілотний проект щодо впровадження пенітенціарної пробації

2 травня 2019 року державну установу «Божковська виправна колонія (№16)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відвідали представники філії державної установи «Центр пробації» в Полтавській області та благодійної організації «FREE ZONE».

З метою проведення ресоціалізаційної роботи та підготовки засуджених до звільнення, було проведено виховну та роз'яснювальну роботу. Засуджених було проконсультовано щодо участі у пілотному проекті "FREE ZONE", здійснено оцінку їх ризиків і потреб. В ході заняття з розвитку соціальних та життєвих навичок засудженим було продемонстровано фільм "Пошук житла". Також особливу увагу було приділено проблемним питанням, які виникають при підготовці засуджених до звільнення.

Начальник установи Валерій Гежа подякував за візит та сподівається на подальшу тісну співпрацю із організаціями, які мають можливість надати посильну допомогу в напрямку адаптації засуджених.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »