22 серпня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
26.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

У Полтавській виправній колонії (№ 64) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено спільні навчання з цивільного захисту із залученням пожежно-рятувального підрозділу ДСНС

25 квітня 2019 року в державній установі «Полтавська виправна колонія (№64)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проведено спільне навчання-тренування з 3-ю Державною пожежно-рятувальною частиною (м. Полтава) 1-го Державного пожежно-рятувального загону.

Основною метою проведення тренування було відпрацювання алгоритму дій плану евакуації установи в умовах надзвичайної ситуації, вдосконалення практичних навичок особового складу під час виконання ними функціональних обов’язків та перевірка готовності до виконання завдань за призначенням наявних сил та засобів цивільного захисту.

В ході тренування відпрацьовувалась оцінка обстановки, що склалася, прийняття рішень на ліквідацію надзвичайної ситуації, а саме ліквідація пожежі та надання першої медичної допомоги потерпілим. Під час проведення пожежно-тактичних навчань був задіяний пожежно-рятувальний автомобіль, особовий склад установи, ланка пожежогасіння, аварійно-технічна, пункт видачі засобів індивідуального захисту, санітарний пост та 5 представників підрозділу ДСНС.

При підбитті підсумків навчання з питань цивільного захисту начальник установи полковник внутрішньої служби Вадим Алєксєєнко зазначив, що мета, яка ставилася перед проведенням тренування, досягнута, особовий склад отримав необхідний практичний досвід у разі виникнення надзвичайної ситуації та показав злагоджені дії при наданні першої допомоги та рятуванні людей.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »