27 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
02.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

В установах та СІЗО Північно-Східного міжрегіонального управління проведено тиждень охорони праці

З 22 по 28 квітня 2019 року в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було проведено Тиждень охорони праці.

Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Розпочався тиждень з проведення теоретичних навчань для засуджених, зайнятих на виробництві. Під час занять особи, які відбувають покарання, слухали лекції з питань охорони праці, дивились навчальні фільми, вивчали заходи безпечного поводження з електричним устаткуванням і щодо ліквідації виникнення пожеж на виробництві, а також дотримання протипожежного стану. Особлива увага на заняттях приділялась вивченню правильного надання першої медичної допомоги у разі нещасного випадку на виробництві. А в державній установі «Кременчуцька виховна колонія» відбулося нагородження переможців конкурсу малюнків серед вихованців на тему «Охорона праці очима дітей». Членами журі у конкурсі виступили самі ж вихованці, які і оцінили роботи своїх друзів. Іван Д. отримав солодкий набір за найкращий малюнок.

Забезпечення безпечних умов праці та безумовне дотримання працюючими вимог Закону України «Про охорону праці» є основою для недопущення виробничого травматизму.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »