22 серпня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
07.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

Качанівську виправну колонію (№54) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідала делегація незалежного експерта ради ООН з прав людини

6 травня 2019 року державну установу «Качанівська виправна колонія (№54)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції з офіційним візитом відвідала делегація Незалежного експерта Ради ООН з прав людини з питань захисту від насильства та дискримінації на основі сексуальної орієнтації та тендерної ідентичності..

У супроводі заступника начальника міжрегіонального управління з питань дотримання прав засуджених, та осіб, узятих під варту Валентини Вельцен та начальника колонії Андрія Явтушенко представники делегації відвідали чергову частину, здійснили обхід житлової зони, їдальні для засуджених та виробництва установи. Разом з керівництвом установи були обговорені питання щодо захисту ЛГБТ спільноти від насильства та дискримінації.

Начальник установи Андрій Явтушенко зазначив, що рівні права існують для кожної людини, незалежно від сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »