20 вересня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
11.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

Полтавську виправну колонію (№ 64) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідали прокурори обласної прокуратури

10 травня 2019 року державну установу «Полтавська виправна колонія (№ 64)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відвідав заступник прокурора Полтавської області Олег Галицький та начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях прокуратури Полтавської області Віталій Алетенко.

У супроводі начальника установи Вадима Алєксєєнка прокурори відвідали їдальню установи та складські приміщення. Також здійснили обхід камер ДІЗО та ПКТ. Потім провели особистий прийом засудженого. Питання, які турбували його стосувалися порядку застосування заохочувальної норми, передбаченої статтею 81 Кримінального кодексу України. Засудженому було роз’яснено та надано вичерпні відповіді.

Скарг на незаконні дії з боку працівників установи та на стан комунально-побутового забезпечення від засуджених не надходило. Морально - психологічний стан засуджених визнано задовільним.


Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »