27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
11.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Олексіївській виправній колонії (№25) Північно-Східного міжрегіонального управління засуджені отримали паспорти громадян України

10 травня 2019 року в державній установі «Олексіївська виправна колонія (№ 25)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції 5 засуджених отримали ID-паспорти громадян України.

Ця подія принесла у життя засудженим надію на нормальне життя у суспільстві. Завдяки співпраці співробітників установи з Шевченківським районним відділом Державної міграційної служби України в м. Харкові з початку року 25 засуджених установи отримали паспорти громадян Україниу вигляді ID-картки.

Як зазначив начальник установи полковник внутрішньої служби Едуард Риженко: «Отримання паспорту громадянина України, це вагомий крок у напрямку позитивних змін в особистості засуджених, що відбувають покарання у місцях позбавлення волі.


Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »