20 вересня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
11.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

У Роменській виправній колонії (№ 56) Північно-Східного міжрегіонального управління відбулись пожежно-тактичні навчання за сигналом «Буря-4»

10 травня 2019 року в державній установі «Роменська виправна колонія (№ 56)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції були проведені пожежно-тактичні навчання дій особового складу ВПО за сигналом «Буря-4».

За легендою навчань о 13 годині 00 хвилин у відділенні соціально-психологічної служби №10 виникла пожежа. Черговим помічником начальника установи було оголошено сигнал оповіщення «Пожежа у відділенні», направлено підрозділ відомчої пожежної охорони державної установи до місця події та повідомлено про пожежу на диспетчерський пункт державної пожежно-рятувальної частини № 14 Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Під час навчання особовим складом було відпрацьовано бойове розгортання з подачею першого ствола «Б», здійснено евакуацію людей та їх поіменну перевірку. Також було посилено пости охорони державної установи та перевірено алгоритм забезпечення доступу оперативно-рятувального загону до місця виникнення пожежі.

Такі навчання для нас є дуже важливими, відзначив начальник установи Олександр Фурса, від злагоджених дій персоналу колонії та рятувальників під час пожежі залежить не тільки безперебійна робота державної установи, а й збереження життя і здоров’я персоналу та засуджених. Разом з тим, головне у діяльності підрозділів відомчої пожежної охорони – це профілактична робота, спрямована на встановлення відповідного протипожежного режиму та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій.


Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »