27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
15.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління юнаки побудували «Корабель сімейного благополуччя»

14 травня 2019 року для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції провели семінар - тренінг «Відповідальне батьківство. Корабель сімейного благополуччя».

Зустріч приурочили до Міжнародного дня сім’ї. Вихованці навчалися бути відповідальними за благополуччя майбутньої дружини і дітей. Дізналися, що таке батьківство, фінансові ресурси родини, сімейний бюджет. Під час перегляду відео-презентації «Родина і родинні цінності» юнаки зрозуміли, що сім’я – це школа любові, взаєморозуміння та поваги для дорослих і дітей. Тренер поділилася із юнаками порадами, як правильно будувати сімейне життя. Розповіла про батьківську любов та стилі виховання дітей в сім’ї. Наприкінці учасники побудували «Корабель сімейного благополуччя». Під час підведення підсумків зустрічі вихованці щиро поділилися думками про свої майбутні родини, про дружин та майбутніх дітей.

Олександр Сайко зазначив, що тема заходу видалась для вихованців досить цікавою та необхідною і сприяла усвідомленню хлопцями своєї ролі батьків в родині.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »