27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
15.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники Північно-Східного міжрегіонального управління взяли участь у семінарі «Запобігання та виявлення корупції»

15 та 16 травня 2019 року в Український школі урядування проходить підвищення кваліфікації уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції за програмою короткострокового семінару «Запобігання та виявлення корупції».

У семінарі беруть участь 32 представника з 24-х державних органів, серед яких головний спеціаліст (з питань запобігання та виявлення корупції) Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Юлія Бутенко.

Під час семінару буде проведено інтерактивну лекцію, тематичну дискусію та тренінги. Серед спікерів заходу – кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри правосуддя Київського національного університету імені Тараса Шевченка Наталія Ахтирська, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та процесу Київського університету права Національної академії наук України Григорій Усатий, кандидат юридичних наук, професор, доцент кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії державного управління при президентові України Ростислав Марчук За результатами практикуму учасники семінару отримають відповідні сертифікати.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »