20 липня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
15.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Харкові відбулась зустріч Робочої групи щодо реалізації пілотного Проекту пробації

14 та 15 травня 2019 року в філії державної установи «Центр пробації» в Харківській області та в державній установі «Качанівська виправна колонія (№ 54)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбулись зустрічі Робочої групи реалізації проекту за участю представників НОРЛАУ Проекту пробації. Мета зустрічей полягала в реалізації заходів згідно з Планом впровадження прогресивної моделі підготовки засуджених до звільнення «NORLAU Проект Пробації» представляли норвезький Радник з питань верховенства права Проект Пробації Сірі Фйортофт, професор університету Гетеборг Тургаір Альвестад та радник з правових питань «NORLAU Проект Пробації» Олександр Гурин.

На зустрічі були присутні: начальник відділу пенітенціарної пробації ДУ «Центр пробації» Андрій Мовчан, заступник начальника Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Адміністрації ДКВС України Віталій Хведчук, прокурор Харківської області Вікторія Мельник.

В Робочій групі було опрацьовано черговий крок згідно з планом впровадження співпраці між установами виконання покарань та службами пробації щодо співпраці з органами прокуратури та суду.

В Качанівській виправній колонії (№ 54) відбулися індивідуальні зустрічі членів Робочої групи з засудженими-жінками, які є кандидатами для участі у пілотному проекті NORLAU.

Віталій Хведчук зазначив, що результати зустрічі наближають до досягнення головної мети проекту – побудови ефективної моделі підготовки засудженого до звільнення, що буде сприяти зменшенню ризиків вчинення повторних кримінальних правопорушень та безпеці суспільства.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »