22 серпня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
15.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

СПІВРОБІТНИКИ УСТАНОВ МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ВІДВІДАЛИ ПЕРЛИНИ СХІДНОЇ УКРАЇНИ

12 травня 2019 року 50 співробітників державних установ «Диканівська виправна колонія (№ 12)», «Качанівська виправна колонія (№54)» та члени їх сімей мали змогу здійснити подорож до Свято-Успенської Святогірської Лаври, яка розташована на схилах мальовничих крейдяних гір, що здавна називали Святими.

Захід відбувся завдяки Регіональній профспілковій організації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. Під час екскурсії монастирським подвір’ям співробітники дізнались багато цікавих фактів про заснування, розквіт та непрості історичні періоди для монастиря. Мали змогу вклонитися чудотворній іконі Божої Матері Святогірській, відвідати церкву святителя Миколая, каплицю апостола Андрія Первозданного та пройтися таємничими крейдовими печерами Свято-Успенської Лаври.

З новими силами та духовним натхненням подорожні поверталися додому. Всі були щиро вдячні профспілковій організації за надану можливість відвідати перлину Східної України та приєднатися до невичерпного джерела віри і духовності. Бо що може бути краще, ніж провести вихідний день у колі друзів та рідних у такому святому мальовничому місці.

Регіональна профспілкова організація
Північно-Східного міжрегіонального
управління з питань виконання
кримінальних покарань та пробації
Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »