20 вересня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
17.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС проведено розширене засідання колегії

17 травня 2019 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України проведено розширене засідання колегії.

В заході, який пройшов під керівництвом начальника Адміністрації ДКВС генерал-майора внутрішньої служби Олександра Крикушенка, взяли участь члени колегії, керівний склад Адміністрації ДКВС України, керівники міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації і їх заступники.

З доповідями про стан виконання завдань із забезпечення надійної охорони, ізоляції та нагляду за засудженими і особами, узятими під варту та про результати роботи установ виконання покарань та слідчих ізоляторів в осінньо-зимовий період 2018/2019 років виступили начальник управління Державної кримінально-виконавчої служби полковник внутрішньої служби Олексій Бондаренко і начальник управління ресурсного забезпечення лейтенант внутрішньої служби Олексій Коломейцев.

З питань порядку денного були заслухані звіти посадових осіб міжрегіональних управлінь та затверджено план заходів щодо підготовки до наступного осінньо-зимового періоду.

Після обговорення доповідей та звітів учасників засідання начальник Адміністрації ДКВС України генерал-майор внутрішньої служби Олександр Крикушенко та члени колегії надали оцінку службовій діяльності керівників міжрегіональних управлінь та визначили конкретні завдання щодо ефективної роботи у 2-му півріччі 2019 року


версія для друку
Розширений пошук »