20 вересня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
21.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

Профспілкові комітети Надержинщинської виправної колонії (№ 65), Крюківської виправної колонії (№ 29), Божківської виправної колонії (№ 16) Північно-Східного міжрегіонального управління привітали випускників дитячого дошкільного закладу

21 травня 2019 року профспілкові комітети працівників державних установ «Надержинщинська виправна колонія (№65)», «Крюківська виправна колонія (№ 29), Божківська виправна колонія (№ 16) Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції привітали випускників Божківського дитячого дошкільного закладу «Ромашка».

Від імені колективів трьох установ, які розташовані в селищі Божківське Полтавського району, привітання з нагоди випуску із дошкільного закладу і переходу для навчання до школи отримали 13 малюків-вихованців. Разом з привітаннями та побажаннями на майбутнє від дорослих кожному з вихованців були подаровані комплекти учнівського приладдя, спортивний інвентар та іграшки.

Начальники установ Микола Алєксєєнко, Сергій Довженко та Валерій Гежа побажали випускникам їх батькам та рідним міцного здоров`я, сімейного щастя, наснаги в навчанні та мирного неба над головою.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »