21 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
24.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Мелітопольській установі виконання покарань (№144) пролунав Останній дзвоник

Цього дня усі - дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято Останнього дзвоника. 24 травня 2019 року в Мелітопольській установі виконання покарань (№144) для засуджених дівчат - одинадцятикласниць він пролунав прощальною мелодією. Для них уже розпочалася справжня гаряча пора – спочатку – випускні екзамени, зовнішнє незалежне оцінювання, а потім, вже як для абітурієнтів – вступ до вибраних вузів.

Зі словами привітання до випускниць школи звернулась начальник установи Світлана Рулєвська: «Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!»

Серед гостей на урочистих лінійках у кожному секторі побували представники міських державних організацій, які звернулись до випускниць з напутніми словами, побажали успіхів у майбутньому та скорішого звільнення.

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята і від вчителів. Директор загальноосвітньої школи №28 Вікторія Мєднікова підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами та Похвальними листами засуджені дівчата за відмінні успіхи у навчанні.

Щирими словами, гарними вокальними композиціями одинадцятикласниці висловили подяку вчителям та адміністрації установи.

І ось хвилююча мить… Лунає останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники!

Анжела Телегіна,
Мелітопольська установа виконання покарань
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№144)

версія для друку
Розширений пошук »