27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
27.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

Групова непокора засуджених законним вимогам адміністрації у державній установі «Південна виправна колонія (№ 51)»

27 травня 2019 року під час проведення заходів з етапування з Південної виправної колонії (№ 51) до інших установ 6 засуджених негативної спрямованості на чолі з так званим «смотрящим»,інші засуджені проявили групову непокору законним вимогам адміністрації, здійснили напад та завдали 7 працівникам установи тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, підпалили пожежний автомобіль, чергову частину та бібліотеку установи.

Для припинення групової непокори та недопущення масових безпорядків серед засуджених, а також з метою забезпечення безпеки персоналу, начальником установи було оголошено загальний збір персоналу, вжито першочергових заходів щодо ліквідації наслідків протиправних дій та стабілізації оперативної обстановки.

З питань надання медичної допомоги до адміністрації установи засудженіне звертались.

Водночас керівництвом Південного міжрегіонального управління проведено збір особового складу груп швидкого реагування установ виконання покарань та воєнізованого формування в повному екіпіруванні, а також в порядку взаємодії залучено територіальні підрозділи Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Інформація про вчинення групової втечі засуджених з установи не відповідає дійсності. Адміністрацією установи проводяться відповідні режимні заходи для стабілізаціїстану правопорядку.

На місце події виїхали працівники Адміністрації ДКВС України.

Адміністрація ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »