27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
27.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

Засідання Спільного представницького органу
профспілкових організацій
Державної кримінально-виконавчої служби України

23 травня 2019 року у місті Києві, в приміщенні Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, відбулося п'яте засідання Спільного представницького органу профспілкових організацій Державної кримінально-виконавчої служби України, на якому були присутні Голови Регіональних профспілкових організацій, члени СПО, керівники відомчих медико-реабілітаційних центрів «Таврія» і «Сонячний».

Під час засідання до Спільного представницького органу профспілкових організацій ДКВС України було прийнято профспілкову організацію ДУ «Генеральна дирекція ДКВС України» та обговорено ряд важливих питань діяльності СПО.

Зокрема, було підведено підсумки роботи по розробці проекту типового Колективного договору на 2019-2021 роки та укладанню Колективних договорів на 2019-2021 роки між трудовими колективами та адміністраціями органів і установ ДКВС України;

Заслухано пропозиції Голів Регіональних профспілкових організацій міжрегіональних управлінь щодо проведення святкових заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей;

Обговорено важливий напрямок роботи профспілок щодо оздоровлення співробітників ДКВС України та членів їх сімей. Керівники відомчих медико-реабілітаційних центрів «Таврія» і «Сонячний» надали інформацію про стан підготовки баз відпочинку до оздоровчого сезону та довели до присутніх вартість послуг у 2019 році. Після чого, було визначено розмір дотації на відпочинок від профспілкової організації для членів профспілки.


версія для друку
Розширений пошук »