26 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
28.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

Харківські пенітенціарії відвідали Святогірську Лавру

25 травня 2019 року 93 співробітника Північно-Східного міжрегіонального управління, державних установ «Олексіївська виправна колонія (№ 25)», «Холодногірська виправна колонія (№18)», «Хролівський виправний центр (№140)», «Курязька виховна колонія імені А.С. Макаренка» та члени їх сімей мали змогу здійснити подорож до Свято-Успенської Святогірської Лаври.

Це вже третій захід по відвіданню Святих місць, що підготовлений в цьому році Регіональною профспілковою організацією Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. Всі бажаючі, у супроводі екскурсовода, відвідали монастирське подвір’я, культові споруди Свято-Успенської Святогірської Лаври, пройшли таємничими крейдовими печерами, які були створені ченцями. Екскурсанти, не зважаючи на примхи погоди, мали змогу помилуватися чудовими краєвидами, що розкинулися навкруги, і навіть, дощ не став їм на заваді.

Пенітенціарії провели цілий день в умовах затишної релаксації, доторкнулися до Святині Східної України - джерела віри і духовності. Мали змогу насолодитися відпочинком на природі, спілкуванням з родинами та друзями. Цих вражень і натхнення вистачить на цілий рік нелегкої праці.

Всього протягом травня до Свято-Успенської Святогірської Лаври було здійснено 4 автобусних тури вихідного дня. Більше 200 співробітників установ виконання покарань та члени їх сімей з Харківської області прийняли участь у туристичних заходах. Як наголосив Голова Регіональної профспілкової організації Олег Плеханов, однією з важливих складових якісної праці співробітників є їх повноцінний відпочинок і профспілкова організація буде, і надалі, працювати в цьому напрямку.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »