27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
29.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

На базі Житомирської УВП (№ 8) відбулись міжрегіональні збори з начальниками слідчих ізоляторів та установ виконання покарань, що виконують функцію слідчого ізолятора

29 травня 2019 року на базі державної установи «Житомирська установа виконання покарань (№ 8)» за участі начальника відділу організації діяльності слідчих ізоляторів Управління ДКВС України Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України полковника внутрішньої служби Лисака П.О. відбулись міжрегіональні збори з начальниками слідчих ізоляторів та установ виконання покарань.

В ході проведення зборів підведено підсумки результатів оперативно-службової діяльності установ виконання покарань слідчих ізоляторів, здійснено обмін позитивним досвідом, обговорено ключові питання, які потребують постійної уваги в діяльності УВП та СІЗО. Під час наради відзначено кращих співробітників установи, які протягом підготовчого періоду до зазначеного заходу, сумлінно віднеслися до виконання поставлених завдань, проявили при цьому старанність та професіоналізм.

Також, керівниками СІЗО та УВП здійснено обхід об’єктів установи, зокрема контрольно-пропускний пункт, кімнату заряджання та розряджання зброї, одну із ділянок забороненої зони, кімнати короткострокових та тривалих побачень, кімнату відпочинку молодших інспекторів відділу режиму і охорони, чергову частину, збірне відділення, харчоблок, інтернет-клас, слідчі кабінети, корпусні відділення, виробничі майстерні, спортзал, клас професійної підготовки, актову залу та інше.

В рамках практичних занять відбулось відпрацювання дій групи швидкого реагування по звільненню заручників, а також було продемонстровано дії молодшого інспектора-кінолога зі службовою собакою по затриманню порушника.

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »