27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
27.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

У ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ПІВДЕННА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ № 51» ЗАПРОВАДЖЕНО РЕЖИМ ОСОБЛИВИХ УМОВ

27.05.2019 року у державній установі«Південна виправна колонія (№ 51)» під час проведення планового обшуку близько 200 засуджених проявили групову непокору законним вимогам адміністрації, здійснили напад та завдали 15 – ти працівникам установи тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості. У зв’язку з чим, 4-ро із постраждалих працівників установи було госпіталізовано до шпиталю. Також,внаслідок підпалу знищено значну частину об’єктів інфраструктури та інше майно установи. Знеструмлено житлову зону.

Зважаючи на це, з 28.05.2019 року в державній установі «Південна виправна колонія (№ 51)» у відповідності до статті 105 Кримінально-виконавчого кодексу України запроваджено РЕЖИМ ОСОБЛИВИХ УМОВ, під час реалізації якого посилено охорону, нагляд за засудженими, та здійснюватимуться інші додаткові режимні заходи.

На період введення режиму особливих умов згідно вимог Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань,затверджених наказом Міністерства юстиції України від 28.08.2018 № 2823/5 тимчасово відмінені побачення із засудженими, їх відвідування близькими родичами або іншими особами, а також призупинено відвідування установи представниками засобів масової інформації.

Додатково інформуємо, що час, протягом якого засудженим не надавалися побачення у зв’язку з переведенням установи виконання покарань на режим особливих умов, зараховується в строк, після закінчення якого засуджені можуть їх отримати. Про припинення режиму особливих умов буде повідомлено додатково.


версія для друку
Розширений пошук »