27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
30.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Дергачівській виправній колонії (№ 109) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено спільне заняття с підрозділом ДСНС

29 травня 2019 року в державній установі «Дергачівська виправна колонія (№109)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проведено практичне заняття за участю районного підрозділу ДСНС. Під час заняття рятувальники продемонстрували бойове розгортання та нагадали правила пожежної безпеки на випадок надзвичайних ситуацій. Окрім цього фахівці Служби порятунку продемонстрували пожежно-технічне обладнання газодимозахисної служби та розповіли про правила його застосування.

Як зауважив начальник державної установи підполковник внутрішньої служби Іван Буров, такі навчання є дуже важливими, адже від злагодженості дій персоналу установи та рятувальників під час пожежі залежить не тільки безперебійна робота, а й збереження життя і здоров’я персоналу та засуджених.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »