27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
30.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

У Дніпровській установі виконання покарань (№4) були проведені спільні пожежно-тактичні тренування з особовим складом та персоналом ДСНС

29 травня 2019 року у Дніпровській установі виконання покарань (№4) були проведені спільні пожежно-тактичні тренування з особовим складом та персоналом Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Екіпаж п'ятої пожежної частини з ліквідації умовної пожежі та території установи.

Мета спільних тренувань – відпрацювання алгоритму дій, професійних навичок та оперативності реагування у разі виникнення загорання на території установи.

Під час проведення спільних навчань працівники обмінялись позитивним досвідом, вдосконаленням навичок використання наявних засобів пожежогасіння і проведенню робіт по гасінню пожежі.

А.В. Лукіна
ДУ «Дніпровська установа виконання покарань (№4)»

версія для друку
Розширений пошук »