27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
31.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

ВІДБУЛИСЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНІ ЗБОРИ КЕРІВНИКІВ КІНОЛОГІЧНИХ СЛУЖБ УСТАНОВ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ ТА СЛІДЧИХ ІЗОЛЯТОРІВ

30 травня 2019 року на базі державної установи «Дрогобицька виправна колонія (№ 40)» Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було проведено навчально-методичні збори зі старшими інспекторами (з кінології) установ виконання покарань, слідчих ізоляторів ДКВС України та відповідальними за стан діяльності кінологічної служби у міжрегіональних управліннях.

Збори відбулись за участю заступника начальника відділу охорони та діяльності служб Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Амброза С.Д., першого заступника начальника Західного міжрегіонального управління Хоми М.В., начальника циклу кінологічної підготовки Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України майора внутрішньої служби Доменюка А.М. та начальників управлінь ДКВС міжрегіональних управлінь.

Найкращим кінологам ДКВС України вручено подяки начальника Адміністрації ДКВС України.

Під час зборів учасники ознайомились із характеристикою установ виконання покарань Західного міжрегіонального управління та Дрогобицької виправної колонії (№ 40). Розглянули результати діяльності кінологічної служби у 2018 році та 1 кварталі 2019 року, обговорили проблемні питання та перспективи розвитку службової кінології в ДКВС України на найближчий період, а також безпосередньо оглянули об’єкти розплідника службових собак установи.

На практичних заняттях кінологи ДКВС України зі службовими собаками показали присутнім порядок виконання вправ комплексу загальної підготовки, окремі елементи спеціальної підготовки та подолання смуги перешкод, а також роботу групи догляду на КПП по пропуску транспорту, затримання правопорушників, тощо.

В рамках міжвідомчої співпраці показові виступи продемонстрували кінологічні підрозділи Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної кримінально-
виконавчої служби України

версія для друку
Розширений пошук »