27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
31.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

Відбулось засідання комісії з оптимізації слідчих ізоляторів, установ виконання покарань та підприємств установ виконання покарань

31.05.2019 в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням заступника Міністра юстиції України Чернишова Д.В. відбулось засідання комісії з оптимізації слідчих ізоляторів, установ виконання покарань та підприємств установ виконання покарань.

Під час засідання розглянуто питання щодо оптимізації діяльності державної установи «Південна виправна колонія (№ 51)» шляхом консервації. Наразі в установі фактично тримається 449 засуджених, що становить 45 % від планового наповнення та дає підстави для прийняття рішення про консервацію цієї установи.

Крім цього, внаслідок надзвичайної події, яка мала місце 27 травня 2019 року, у державній установі «Південна виправна колонія (№ 51)», засудженими знищено шляхом підпалу міжзонне КПП, приміщення чергової частини та адміністративної будівлі в зоні, що охороняється, приміщення оперативного відділу, відділу соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими, відділу нагляду і безпеки, у непридатному стані знаходиться банно-пральний комбінат, крамниця, приміщення дільниці посиленого контролю, що не забезпечує повноцінне функціонування установи.

Враховуючи це, членами комісії одноголосно прийнято рішення оптимізувати діяльність державної установи «Південна виправна колонія (№ 51)» шляхом консервації.

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »