27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
06.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

У загальноосвітніх навчальних закладах при установах виконання покарань та слідчих ізоляторах пролунав останній дзвоник

В останні дні травня 2019 року у загальноосвітніх навчальних закладах при установах виконання покарань та слідчих ізоляторах пролунали останні дзвоники. Ще один навчальний рік позаду. Понад 3 тисячі учнів сказали школі «Прощавай!» до осені, а назавжди покинуть шкільні парти 803 одинадцятикласника.

Всі урочисті лінійки відкривались виконанням Гімну України та словами привітання до учнів звернулися начальники установ, заступники начальників установ із соціально-виховної та психологічної роботи і керівники навчальних закладів, які розповіли про перемоги, успіхи та досягнення учнів.

Серед гостей на урочистих лінійках у навчальних закладах побували представники відділів освіти, представники місцевих рад, громадських та релігійних організацій, викладачі навчальних центрів установ, які звернулись до учнів з напутніми словами, радили не зупинятися на досягнутому, а здобувати вищу освіту, яка стане для них хорошим шансом змінити життя і мати гарантію в майбутньому працевлаштуванні та самореалізації.

Попри останній дзвоник, директора навчальних закладів розповіли, що це ще не кінець шкільних клопотів. Так, учні 9 класів ще складатимуть іспити Державної підсумкової атестації до середини червня. А випускники 11 класів складатимуть ЗНО. 112 засуджених установ виявили бажання брати участь у зовнішньому незалежному оцінюванні якості освіти.

Управління соціально-виховної
та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »