27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
03.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

У Криворізькій установі виконання покарань (№ 3) були проведені навчально-практичні збори Ради начальників органів і установ Південно-Східного міжрегіонального управління та начальників підпорядкованих установ виконання покарань

31 травня 2019 року в Криворізькій установі виконання покарань (№ 3) були проведені навчально-практичні збори Ради начальників органів і установ Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та начальників підпорядкованих установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Захід пройшов під головуванням начальника Південно-Східного міжрегіонального управління полковника внутрішньої служби Невєрова Костянтина Володимировича, за участю керівництва установ виконання покарань. У зборах взяли участь голова Спостережної комісії при Тернівському райвиконкомі м. Кривого Рогу Окунєва Марія Іванівна, прокурор Криворізької місцевої прокуратури №2 Гаврилиця Дмитро Михайлович та настоятель храму святого мученика Лонгіна Сотника протоієрей Георгій Гладиш.

Під час обходу відремонтованих об’єктів Криворізької установи виконання покарань (№3) учасники зборів оглянули кімнату для прийому їжі, чергову частину, відділення соціально-психологічної служби господарчого обслуговування та камери сектору максимального рівня безпеки для чоловіків, засуджених до довічного позбавлення волі.

Наприкінці заходу учасники зборів підвели підсумки проведеної роботи, проаналізували результати діяльності керівництва та було надано позитивну оцінку виконаній роботі персоналу відвіданої установи.


версія для друку
Розширений пошук »