27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
03.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

Відбулись збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління та начальників підпорядкованих установ виконання покарань на базі Широківського виправного центру (№75)

31 травня 2019 року на базі Широківського виправного центру (№75) пройшли збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління та начальників підпорядкованих установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Захід пройшов під головуванням начальника Південно-Східного міжрегіонального управління полковника внутрішньої служби Невєрова Костянтина Володимировича, керівництва установ виконання покарань та за участі голови Гречаноподівської об’єднаної територіальної громади Усик Галини Олексіївни.

Під час відвідуванні виправного закладу керівництво здійснило обхід об’єктів установи для ознайомлення з умовами тримання засуджених осіб, а також приміщення в яких здійснені ремонти: їдальню для засуджених та кімнати короткострокових побачень. Проведено капітальний ремонт відповідно до зоотехнічних норм вирощування птиці - у виробничій майстерні установи, повне перепланування відділень об’єкта «Пташник». На підприємствах установи: «МТФ» та «Зерновий тік» проведений косметичний ремонт.

Також, по території установи була проведена робота: пофарбовано паркан установи, альтанку, чергову частину, шлюз. Проведено роботу щодо озеленіння території установи (посаджено нові дерева та квіти). Прибрано теплиці. Пофарбовано вхід та сходинковий марш в відділення СПС, гуртожитку для засуджених.

Підводячи підсумки зустрічі, учасники зборів дали високу оцінку діяльності керівництва установи щодо проведення значної роботи по покращенню стану об'єктів виправного закладу.


версія для друку
Розширений пошук »