21 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
04.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

В установах виконання покарань Північно-Східного міжрегіонального управління пролунав Останній дзвоник

З 24 по 31 травня 2019 року в загальноосвітніх навчальних закладах при установах виконання покарань Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було організовано та проведено свято «Останнього дзвоника».

На свято були запрошені вчителі вечірніх класів, члени спостережних комісій, представники різних релігійних конфесій та представники громадських організацій, які проводять роботу в установах виконання покарань управління.

В 2018/2019 навчальному році в навчальних закладах при установах виконання покарань проходили навчання 923 засуджених, з яких отримали атестат про середню освіту 174 засуджених, свідоцтва про базову середню освіту отримають 169 засуджених.

Засуджені, які відвідують гуртки художньої самодіяльності, для випускників вечірніх класів та гостей свята підготували святкові концерти.

У своїх промовах гості та вчителі вітали випускників із закінченням школи та бажали після відбування покарання з користю застосувати отримані у стінах навчальних класів знання, щоб знайти своє гідне місце у суспільстві.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »