2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
04.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Машівській виправній колонії (№9) Північно-Східного міжрегіонального управління відкрито гурток пасічників

З травня 2019 року в державній установі «Машівська виправна колонія (№9)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відкрито гурток пасічників для засуджених на території житлової зони.

З метою покращення виправлення та ресоціалізації засуджених, а також ефективного збору урожаю з плодових дерев, які насаджено на території житлової зони та завдяки спільним діям працівників відділу соціально – виховної та психологічної роботи та представників бджільництва відкрито гурток пасічників.

На момент відкриття гуртка на території житлової зони було встановлено 2 вулики, але дане сімейство бджіл збільшилося, тож на даний час в житловій зоні є 7 сімей молодих бджіл порід: «Карпатка», «Карніка», «Бакфаст».

Для кращого та якісного збору меду в установі насаджено більше 90 молодих фруктових дерев: яблуні, груші, сливи та черешні, які в цьому році дадуть врожай завдяки роботі бджолі, які запилюють цвіт на деревах, квітах та інших рослинах, що цвітуть, також на території установи ростуть дерева липи, що є медоносами. В даному гуртку задіяно 7 засуджених, які займаються доглядом за вуликами, захистом від шкідників та збільшення кількості молодих сімей бджіл.

Як зазначив начальника відділу соціально-виховної та психологічної роботи Євген Сікорський, саме завдяки такій роботі засуджені мають змогу збільшити свої навички у бджільництві. Окрім цього нова опанована справа зможе відіграти важливу роль у подальшому житті після звільнення.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »