2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
05.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Качанівській виправній колонії (№ 54) Північно-Східного міжрегіонального управління проведені спільні навчання персоналу з рятувальниками ДСНС

4 червня 2019 року в державній установі «Качанівська виправна колонія (№54)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції спільно з підрозділом Слобідського районного відділу Державної служби надзвичайних ситуацій України в Харківській області, проведено практичне заняття під час виникнення надзвичайних обставин за умовним сигналами: пожежа, масові безладдя та захоплення заручників.

Під час проведення занять були відпрацьовані такі складові як взаємодія відділів та служб установи, швидкість реагування, службова дисциплінованість при виникненні надзвичайних ситуацій. В ході тренування персонал установи та особовий склад групи швидкого реагування відпрацьовував та вдосконалював знання і навички, тактику практичних дій в екстремальних ситуаціях.

Як зазначив начальник установи Андрій Явтушенко, проведення подібних тренувань сприяє кращому засвоєнню персоналом практичних навичок, формуванню у них чіткого розуміння ситуації, узгоджених дій під час звільнення заручників, адже від цього може залежати життя людини.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »