2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
06.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Покровській виправній колонії (№17) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено підсумкову перевірку рівня службової підготовки персоналу

5 червня 2019 року в державній установі «Покровська виправна колонія (№17)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було проведено підсумкову перевірку рівня службової підготовки персоналу за 2018-2019 навчальний рік.

Під час атестування був проведений стройовий огляд особового складу, перевірено виконання знання, вміння та навички кожного співробітника з навчальних дисциплін службової підготовки, перевірено практичні знання стройової підготовки та практичні знання прийомів рукопашного бою в обсязі навчальної прогарами за 2018-2019 навчальний рік.

Начальник установи полковник внутрішньої служби Андрій Ольховський подякував всім за активну участь, старанність, наполегливість та наголосив, що проведення таких заходів згуртовує колектив, показує злагодженість і взаємодію відділів.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »