27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
03.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

Для дітей співробітників Північно-Східного міжрегіонального управління влаштували свято

31 травня 2019 року, напередодні Міжнародного Дня захисту дітей, Регіональна профспілкова організація Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції підготувала для дітей співробітників святковий перегляд анімаційного 3-D фільму «Секрети домашніх тварин-2».

Більше ніж 700 малюків та їх батьків відвідали харківський кінотеатр «Парк». До перегляду також були запрошені 20 дітей з особливими потребами Спеціалізованого навчального виховного комплексу І-ІІ ступенів № 2 Харківської обласної державної адміністрації, якими опікуються співробітники установ міжрегіонального управління.

Перед початком фільму до відвідувачів звернувся з привітанням голова Регіональної профспілкової організації Олег Плеханов. Він побажав дітям і батькам міцного здоров’я, добробуту, сімейного затишку та мирного неба над головою. Після перегляду мультфільма діти разом з батьками направились до парку імені М.Горького де їх чекали веселі атракціони, ігри і розваги.

Регіональна профспілкова організація і на цей раз подарувала дітям і дорослим справжнє свято. Свято дитинства! Для всіх відвідувачів це стало приємним подарунком, який вони будуть згадувати з ніжністю і теплотою.

Регіональна профспілкова організація
Північно-Східного міжрегіонального
управління з питань виконання
кримінальних покарань та пробації
Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »