27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
06.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

У виховних колоніях, слідчих ізоляторах та будинках дитини при виправних колоніях проведено заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ? прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

1 червня 2019 року неповнолітні особи, які відбувають покарання у виховних колоніях, утримуються під вартою у слідчих ізоляторах та діти, які перебувають у будинках дитини при виправних колоніях взяли участь у святі та побували в країні щасливого дитинства. В цей день для них були організовані та проведені благодійні акції, райдужні, веселі і розважальні конкурси, яскраві концерти, цікаві вистави та спортивні змагання.

Свято для дітей розпочалося з привітань. З вітальним словом до присутніх звернулися почесні гості: представники служб у справах дітей, регіональних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівники культурно-просвітницьких закладів, інші зацікавлені державні органи, громадські та релігійні організації.

У виховних колоніях та слідчих ізоляторах було проведено низку заходів, а саме: концертно-розважальна програма «Чарівна планета дитинства», конкурс малюнка на асфальті «Моє дитинство», вікторина «Права дитини не забудь, уважним завжди й всюди будь!», виховна година «День дитинства», а також виставка дитячих творчих робіт. Переможці нагороджені грамотами та призами.

У будинках дитини для дітей була проведена прем’єра вистави «Дорогою добра», також вони брали участь у різноманітних конкурсах та іграх. Діти отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин. Та не тільки отримали радість, а ще і багато солодощів та морозива.

Це свято назавжди залишиться у дитячих спогадах як промінь світла.

Управління соціально-виховної
та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »