5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
06.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

Неправомірні дії засуджених у державній установі «П’ятихатська виправна колонія (№ 122)»

05.06.2019 близько 18 години у П'ятихатській виправній колонії (№ 122) Південно-Східного міжрегіонального управління група негативно налаштованих засуджених відмовилися виконувати розпорядок дня колонії, а саме виходити на вечірню перевірку. Невдоволені зауваженням з цього приводу з боку представників адміністрації колонії, вони підбурили інших засуджених на групову непокору, закликали до не виходу до їдальні та невиконання інших заходів, передбачених розпорядком дня. У локальній дільниці відділення СПС засуджені підпалили матраци, одяг встановленого зразка, приліжкові тумбочки, стали вимагати послаблення режиму тримання.

Спільно з підрозділами ДСНС загоряння вдалося загасити. Постраждалих серед засуджених та персоналу колонії немає, до надання медичної допомоги не зверталися, будівлі колонії не пошкоджені. Проводиться оцінка збитків, завданих внаслідок підпалу засудженими державного майна (матраци, одяг, меблі).

Працівниками міжрегіонального управління та колонії проведено роз’яснювальну роботу із засудженими. Спеціальні засоби та фізична сила до засуджених не застосовувалися.

На місце події викликано слідчо-оперативну групу Жовтоводського ВП ГУНП в Дніпропетровській області, проводяться слідчі дії, встановлюються організатори та учасники події. Вирішується питання щодо попередньої правової кваліфікації кримінального правопорушення, вчиненого засудженими.

До П’ятихатської виправної колонії прибуло керівництво міжрегіонального управління та працівники Адміністрації ДКВС України.

Наразі вживаються заходи щодо стабілізації оперативної обстановки.

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »