5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
06.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

Представником Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими взято участь у проведенні круглого столу на тему «Соціальна адаптація неповнолітніх, які скоїли злочини»

06.06.19 представником Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими взято участь у проведенні круглого столу на тему «Соціальна адаптація неповнолітніх, які скоїли злочини». Захід проводився за участю представників ДУ «Центр пробації», Київської міської державної адміністрації, Головного територіального управління юстиції у м. Києві, Головного управління національної поліції у м. Києві, Першого міського Центру надання безоплатної вторинної правової допомоги, громадських організацій «Союз Золотий Вік України», «Соціалістичний конгрес молоді», інших небайдужих організацій та студентів навчальних закладів юридичного профілю.

Темою обговорення стало визначення шляхів співпраці по наданню соціальної та правової допомоги неповнолітнім засудженим, а також молоді, що перебуває у конфлікті із законом, привернення уваги суспільства до їх соціалізації, відновлення соціально-корисних зв’язків, профілактики рецидивної злочинності, підвищення рівня правової освіченості молоді та поінформованості про напрямки і пріоритети правопросвітницького проекту «Я маю право».

На завершення круглого столу організатори - громадські організації «Союз Золотий Вік України» та «Соціалістичний конгрес молоді» - запропонували присутнім взяти участь у практичних заходах, передбачених Планом соціальної адаптації неповнолітніх, які скоїли злочини.

Управління соціально-виховної
та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »